Dovana Hanner klientams – vakarienė oro balione

Tikriems gyvenimo gurmanams „Hanner“ dovanoja ypatingą patirtį – oreivystės, aukštosios virtuvės ir unikalių įspūdžių kelionę – vakarienę aukščiau visko.  Vieninteliame Europoje tokio dydžio oro balione veikiančiame restorane, skrydžio malonumą ir maksimalų saugumą užtikrina oreivystės profesionalas – pilotas Vytautas Samarinas – turintis 20 metų skraidymo patirtį, o skonio stebuklus kuria – virtuvės virtuozas, restorano „Amandus“ šefas, Deivydas Praspaliauskas.  Oro balionui lengvai sklendžiant virš Vilniaus senamiesčio gatvelių, Trakų pilies bokštų ar šalies ežerų ir miškų, galėsite grožėtis panoraminais vaizdais ir mėgautis ypatinga „Amandus“ restorano degustacine vakariene oro balione.

Akcijos sąlygos :

  • Dovana įteikiama klientams, kurie 2020.09.01-2020.09.20 d. laikotarpiu pasirašo preliminarią buto pirkimo – pardavimo sutartį ir įmoka avansinį mokėjimą.  Galioja įsigijantiems butus projektuose : „Renesanso“, „Verkių sodas“, „Paparčių namai“, „Pilies apartamentai“, „Centro rezidencija“, „Live up“.
  • Dovanų kuponas skirtas 2 asmenims;
  • Dovana “Vakarienė oro balione” į pinigus ar nuolaidas nekeičiami, o nuolaidos nesumuojamos;
  • Dovanų kuponų kiekis yra ribotas;
  • Akcijos laikotarpis ir sąlygos gali būti koreguojami;
  • Į dovanų kuponą įeina skrydis oro balionu, degustacinė vakarienė su gėrimais, aviacinis draudimas, parvežimas į pakilimo vietą.
  • „Vakarienė oro balione“ skrydis bus derinamas pagal oro sąlygas, tačiau bus vykdomas tik 1 kartą. Jei pasiūlyta data ir laikas nebus tinkama, galėsime pasiūlyti kitą skrydį oro balionu be vakarienės.
  • Pagal oro galimybes, skrydžiai bus vykdomi Vilniuje arba Trakuose.
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

pardavimai@hanner.lt

tel. +37061523403

 

PASIDAIRYKITE PO KITUS "HANNER" PROJEKTUS